До уваги абітурієнтів! З 1 червня розпочинає роботу приймальна комісія училища.

День знань – свято мудрості

2 вересня 2017 - Адміністратор
День знань – свято мудрості

Знову ранок першого вересневого дня наповнився мелодійними звуками шкільного дзвоника.

Вулиці міст і сіл розквітли від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди, душевний щем, смуток і радість дорослих – переплелися разом. Це наш край, наша держава зустріли День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

Урочистості з нагоди цього свята пройшли у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту». Відкрив святкову лінійку директор Шевчук Р.І., побажавши усім нових звершень та здобутків. Протоієрей Олександр Єгоров, настоятель Свято-Катеринівського храму міста Здолбунів, провів святковий молебень й богослужіння та благословив учнівський та педагогічний колективи на успішний 2017-2018 навчальний рік.

Із напутніми словами звернулися до усіх присутніх і гості заходу: директор ФСК «Локомотив» Шевченко Микола Олександрович та учасник АТО Козачок Олексій. Особливо хвилюючим і незабутнім цей день став для першокурсників, привітати яких прийшли рідні та друзі. Традиційно звучала «Величальна» нашого навчального закладу у виконанні соліста зразкового гурту естрадної пісні «Мереживо» Юрія Грабіка, керівником якого є Василь Коломис.

Новинкою цьогорічної святкової лінійки була особлива зустріч першокурсників. Вони разом зі своїми класними керівниками та майстрами виробничого навчання під оплески учнів та гостей урочисто пройшли крізь арку щастя, яка символізує успіх у всьому.

На завершення свята учні запускали в небо голубів, як символ миру, надії та віри в щасливу долю нашої країни.

Після закінчення урочистостей класні керівники та майстри в/н у всіх навчальних групах провели перший урок на тему: «Європа – наш цивілізаційний вибір», присвячений 26-ій річниці незалежності України.

    Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто. Вітаємо всіх із початком вдалого підйому сходинками знань. Бажаємо нових досягнень і перемог!