До уваги абітурієнтів! Набір на навчання продовжено до 1 жовтня на такі професії: "Столяр будівельний. Тесляр", "Монтер колії. Слюсар з ремонту колійних машин та механізмів", "Перукар (Перукар-модельєр). Манікюрник)"

Фестиваль колядок «Вифлеємська зірка»

21 грудня 2017 - Адміністратор
Фестиваль колядок «Вифлеємська зірка»

  У час, коли на землю лягає кришталева пухка ковдра, у вікна будинків заглядає Різдвяна зірка. Вона приносить Божу благодать у кожну оселю і всі люди прославляють Сина Божого у піснях-колядках.

   Саме тому вже традиційно, у місті Рівному в приміщені Технічного коледжу НУВГП проводиться фестиваль колядок «Вифлеємська зірка», де бере участь гурт колядників «Різдвяні передзвони» ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту». Участь у цьому фестивалі є важливою для учасників колективу, адже основним завданням сучасності є прославляння Українських фольклорних традицій, частиною яких є віншування і колядки. Учні задоволені можливістю проявити свої таланти через призму наступаючого свята.  Побувавши на фестивалі кожен бере для себе щось нове – знайомства, нові цікаві інтерпретації або просто частинку свята, яке є одним із рокових свят цілого світу. Гурт «Різдвяні передзвони» дякує всім організаторам чудового свята, та вітає усіх із Новорічними та Різдвяними святами.

Христос народився! Славімо його!