До уваги абітурієнтів! З 1 червня розпочинає роботу приймальна комісія училища.

Місту Здолбунів - 520

12 вересня 2017 - Адміністратор
Місту Здолбунів - 520

    Цьогоріч Здолбунову виповнилося 520 років. Організатори святкування як завжди представили здолбунівчанам насичену та яскраву програму, яка розпочалася з самого ранку.

     На мешканців та гостей міста чекало багато цікавих подій: дитяче містечко, чемпіонат області з футболу, турнір з волейболу, богатирські розваги, змагання з армспорту, святкова програма, а на завершення – фаєр-шоу “Енергія вогню”.

    У міському гідропарку було зосереджено основні заходи святкування. Працівники ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» теж стали учасниками свята. О 13.00 відбулося урочисте відкриття свята. Звучали привітання з вуст міського голови Ігора Ольшевського, районного керівництва, депутатів обласної та Верховної ради та відбувалися традиційні нагородження грамотами та подарунками. Особливо приємно, що наш навчальний заклад було відзначено в особі директора Шевчука Руслана Івановича, який отримав почесну грамоту від Здолбунівської районної ради за баготорічну сумлінну добросовісну працю, за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток, активну громадську позицію та з нагоди святкування Дня міста Здолбунів. Бажаємо Руслану Івановичу подальшої активної співпраці з адміністрацією міста, щоб надалі творити добро та красу для здолбунівчан.

   Далі на гостей чекала концертна  програма. Увесь цей час довкола сцени у гідропарку було людно. Здолбунівчани веселилися, вболівали за команди «Майстер-шефа», пригощалися питними медами і смачними стравами, а також мали змогу придбати сувеніри ручної роботи. Тут було представлено безліч робіт з образотворчого мистецтва, соломоплетіння, вишивки, гончарної справи та інших народних промислів.

     Приємно, що в наше місто процвітає. Ми пишаємося ним і горді, що є жителями м. Здолбунів.