Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

Наші шахісти знову перші

3 грудня 2018 - Адміністратор
Наші шахісти знову перші

  Змаганнями з шахів та настільного тенісу  стартувала чергова спартакіада Рівненської області серед закладів профтехосвіти. В нинішньому році вони були як ніколи представницькі, адже  участь в них  прийняла максимальна кількість команд  - двадцять. Тому особливо приємно, що наші спортсмени виступили на належному рівні.

           Вчергове підтвердили статус фаворитів наші шахісти: Григорук Петро та Поліщук Юрій без проблем  розібралися з усіма суперниками та достроково, як і рік тому,  здобули «золото».

           Дівчата-шахістки стали четвертими – лише однієї нічиєї їм не вистачило до другого місця. Слід відмітити нашу першокурсницю Хлипу Марію, яка, граючи на першій дошці, а отже змагаючись з найсильнішими суперницями, жодного разу не поступилась, здобувши чотири перемоги та один раз зігравши внічию.

На жаль не підтримала почин подруги Романенко Надія, то ж четверте місце.

          Також четвертими стали і тенісистки: Швець Юля та Федорчук Вероніка, незважаючи на те, що лише два місяці тому вперше взяли до рук ракетки, гідно боролися з досвідченими дівчатами з училищ м. Рівного, незважаючи на те, що ті були призерками ще минулого року, а деякі з них успішно захищали честь області на Всеукраїнських змаганнях.

           І лише юнаки-тенісисти виступили дещо слабше, ніж очікувалося, хоча шосте місце з двох десятків команд все ж не можна вважати невдачею. В груповому турнірі  Мельник Володимир та Довжик Владислав обіграли три команди та лише в парній зустрічі поступилися майбутнім «срібним» призерам – команді ВПУ-22 з м. Сарни, тож  в подальшому максимальним результатом могло бути лише шосте місце…

           Загалом старт наших спортсменів в новому сезоні сміливо можна вважати успішним, хоча дещо гіршим, ніж рік тому. Тепер попереду змагання ще з десяти видів спорту, і за їх результатами, аж весною буде підведено загальний підсумок спартакіади.