До уваги абітурієнтів! Набір на навчання продовжено до 1 жовтня на такі професії: "Столяр будівельний. Тесляр", "Монтер колії. Слюсар з ремонту колійних машин та механізмів", "Перукар (Перукар-модельєр). Манікюрник)"

Підсумки місячника з охорони праці

22 грудня 2017 - Адміністратор
Підсумки місячника з охорони праці

 В ДНЗ «ЗВПУЗТ»  проходив місячник з охорони праці та промислової безпеки під девізом: «Моє життя, моє навчання, моя безпечна практика».

    Місячник організований з метою  привернення уваги учнів до проблем запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням.

У програмі місячника проводилися різноманітні заходи. 

    Відкрив місячник день інформації, під час якого було проведено бібліографічний огляд новітньої літератури та періодичних видань з охорони праці.  

   Молодь повинна знати про світ небезпек, який її оточує, щоб мінімізувати можливий ризик. У зв’язку з цим проведено «Філософський стіл» з теми: «Філософія життя. Шкідливим звичкам скажемо: НІ!». Метою проведення заходу було оволодіти основами знань про здоровий спосіб життя, формувати правила безпечної поведінки та дотримання їх у різних життєвих ситуаціях.

    У ході проведення місячника організовано конкурс  учнівських плакатів «Шкідливі звички – шлях у безодню».

    Акція «Затишок» - рейд-перевірка санітарно-гігієнічного стану та відповідності безпеки життєдіяльності кімнат в гуртожитку показала високий рівень дотримання вимог безпеки у житлових кімнатах учнів.

    Усі заходи, а саме:  вікторина  «Будь обережним з вогнем», виховні години на тему: «Перестороги при  зіткненні з вибухонебезпечними предметами», вікторина «Електробезпека  понад усе!», ділова гра «Надання першої медичної допомоги при уражені струмом», конкурс «Надання першої медичної допомоги»   на тренажері, конкурс з охорони праці «Браво! Я – краща, кращий», предметна олімпіада  з охорони праці серед учнів 1 курсу,  КВК між учнями навчальних груп з охорони праці та техніки безпеки під девізом: «Збережемо життя та здоров’я» - спрямовані  акцентувати увагу учнів до проблем у сфері охорони праці.

   Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства, а збереження здоров’я та життя людини залежить від кожного, хто бере участь у трудовій  та навчальній діяльності. Тому важливо пам’ятати, що дотримання законодавства у сфері охорони праці у суспільстві стане запорукою збереження здоров’я та найціннішого – людського життя.