До уваги абітурієнтів! З 1 червня розпочинає роботу приймальна комісія училища.

Підсумкове заняття Школи молодого викладача

17 червня 2017 - Адміністратор
Підсумкове заняття Школи молодого викладача

    Зміст роботи Школи молодого викладача визначають ті першочергові проблеми і найбільш типові труднощі, з якими стикаються молоді спеціалісти у навчально-виховному процесі, тому першочерговим завданням   Школи є сприяння постійному творчому зростанню та формуванню педагогічної майстерності викладача.

    16 червня 2017 року у творчому тандемі методиста  Боярчук І.С. та психолога  Якубчик В.Р. в нашому училищі було проведено підсумкове засідання Школи молодого викладача у формі психологічного семінару-тренінгу за темою «Особистісне зростання викладача як мета і результат педагогічного процесу».

  Мета семінару-тренінгу – висвітлення поняття особистісного зростання, сприяння мотивації викладача до самовдосконалення у різноманітних сферах життя, створення позитивного психологічного клімату в колективі шляхом актуалізації установки педагога на цінність  самореалізації у своїй професії, - була досягнута у ході виконання різноманітних вправ, висвітлення інформаційних блоків, перегляду відео-роликів з педагогічної тематики, проведення тестування «Як я оцінюю свій урок» та анкетування «Діагностична карта молодого викладача» і «Для наставників молодого викладача».

   Особистісне зростання викладача – це власна активність педагога у зміні себе, в розкритті, збагаченні своїх духовних потреб, творчості, а творчістю є реалізація потенційних можливостей і здібностей викладача. Під час тренінгу учасниками були опановані вправи, які направлені на створювання іміджу успішного спеціаліста, розвиток вміння самопрезентації, самоаналізу, формування позитивної самооцінки й усвідомлення унікальності кожної людини. Всі учасники семінару-тренінгу були активними та творчими: складали програму особистісного зростання і презентували її групами, визначали найважливіші риси викладача, фактори, які допомагають в роботі, і, які заважають, створювали рекламу професії педагога.

  На завершення семінару-тренінгу  було  підведено підсумки, присутні  висловили свої враження та побажання, молодими викладачами разом з наставниками зроблено висновок, що дозволив акцентували увагу на позитивному змісті реалізації себе як педагога,  створення доброзичливої творчої атмосфери в педагогічному колективі.