До уваги абітурієнтів! З 1 червня розпочинає роботу приймальна комісія училища.

Поліський краю дорогий…

7 червня 2017 - Адміністратор
Поліський краю дорогий…

     Рідний край, батьківщина, батьківська земля… Скільки любові гордості у цих словах!

      Кожен з нас з ніжністю згадує про мальовничі краєвиди, які завжди нагадують про дитинство та юнацькі мрії, які стали початком життєвої дороги.

    Дуже чудово, що наша Україна має чим пишатися, а особливо тими, хто з гідністю прославляє рідну землю. Одним із таких митців нашої Батьківщини є Степан Кривенький – виходець українського Полісся, маківки української природи. Своєю творчістю митець упродовж всього життя оспівував красу поліського краю. Любов Степана Кривенького до своєї землі втілилася у обласний фестиваль вокально-хорового мистецтва "Поліський краю дорогий...", який привітно покликав нас у село Горбаків Гощанського району на свято пісні, радості, гостинності, адже він проводиться традиційно в день найвеличнішого християнського свята - Трійці. Фестиваль дозволяє глибше пізнати нашу українську культуру та багату історію та присвячується творчості самодіяльних композиторів та поетів-піснярів Рівненщини та Волині.

    Ансамбль нашого училища «Яскраві барви» (керівник - Коломис Василь Володимирович) глядачі зустрічали гучними оплесками. Намагаючись продовжувати традиції фестивалю, колектив виконав українську народну пісню «Прощай, село» та авторську пісню Ірини Книжник «Верба».

    Учасники фестивалю кажуть, що враження від фестивалю перевершили сподівання. Адже саме в теперішній час потрібно відроджувати українські традиції, розвивати культуру та прославляти нашу Батьківщину, і тому кожному дуже приємно додати власну краплинку творчості задля оспівування мальовничої краси нашої України.