До уваги абітурієнтів! З 1 червня розпочинає роботу приймальна комісія училища.

Попрощалися з училищем

30 червня 2017 - Адміністратор
Попрощалися з училищем

 30 червня в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» пройшли урочистості з нагоди закінчення навчального року.

      У цей гарний літній ранок на території закладу зібралися педагоги, учні та батьки, аби провести випускників у доросле життя. А їх цьогоріч — близько півторасот: усміхнених, молодих, гордих, юних залізничників та будівельників. Це група №1 «Черговий стрілочного поста. Оператор поста централізації», група №4 «Помічник машиніста тепловоза, електровоза. Слюсар з ремонту рухомого складу», група №8 «Лицювальник-плиточник. Штукатур. Маляр», група №9 «Слюсар з ремонту рухомого складу», група №11 «Столяр будівельний. Тесляр», група №13 «Монтер колії. Слюсар з ремонту колійних машин та механізмів» та група №14 «Провідник пасажирського вагону». Позаду у всіх них хвилюючі останні державні кваліфікаційні атестації, а попереду – безліч можливостей для самореалізації, здійснення мрій і задумів.

     Привітати випускників прийшли і почесні гості: начальник виробничої дільниці ПАТ «Волинь-Цемент» Демчук Назар Степанович та директор ФСК "Локомотив" Шевченко Микола Олександрович.

     Настоятель Свято-Катеринівського храму м. Здолбунів протоієрей Олександр Єгоров відслужив подячний молебень по закінченню навчання та благословив випускників у добру путь.

      Винуватців свята поздоровили викладач хімії та біології Шеменюк Наталія Володимирівна та мама учениці групи №1 Далабожак Алла Петрівна, побажавши молодим фахівцям творчих і професійних злетів й успіхів у всіх починаннях. Кращим спортсменам училища та переможцям обласних конкурсів були вручені грошові винагороди та грамоти. 

       Музичні вітання в дарунок усім випускникам пролунали від учасників гурту естрадної пісні «Мереживо» та гурту барабанщиць "Ритми планети".

     Та і самим випускникам було що сказати своїм педагогам. Випускниці – Капітула Марія, Нестерчук Оксана та Далабожак Оксана подякували адміністрації та педагогічному колективу навчального закладу за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, доброту і щедрість душі та подарували музичний дарунок. Тому у цей день всіх випускників переповнює сум від розлуки з рідним училищем і радість від зустрічі з майбутнім.

 

        

      

     

                                                                                                              Хай їм щастить!!!