Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

Посвята у старости

5 жовтня 2018 - Адміністратор
Посвята у старости

Процес керівництва Ради відбувається безпосередньо за допомогою старостату. В ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» навчається 15 груп учнів, і у кожній є староста – права рука майстра і класного керівника. Староста повинен бути прикладом для своєї групи, гарно вчитися, бути відповідальним і старанним. Це людина, яку слухають і поважають, яка бере активну участь в житті училища. Старост вирізняє з-поміж учнів значок на грудях: емблема учнівського самоврядування.

   Цього навчального року училищна родина поповнилася вісьмома групами. І от настав хвилюючий момент посвяти у старости першокурсників. Аби обрати найдостойнішу і найвідповідальнішу людину у групі часу було достатньо. 5 жовтня на ранковій лінійці заступником директора з НВР Трало О.В було вручено значки новообраним старостам: Зощук Вікторії (група №1), Шереметюку Антону (група №2), Макаруку Максиму (група №3), Смірнову Володимиру (група №7), Станіцькому Олександру (група №12), Кривко Віталію (група №13), Ткач Оксані (група №14), Талаху Володимиру (група №15).

   Побажали усім успіху і працювати так, аби метою кожного стало постійне прагнення до самопізнання і самовдосконалення, бо лише така людина може досягти поставленої мети.