До уваги абітурієнтів! Набір на навчання продовжено до 1 жовтня на такі професії: "Столяр будівельний. Тесляр", "Монтер колії. Слюсар з ремонту колійних машин та механізмів", "Перукар (Перукар-модельєр). Манікюрник)"

Руйнуємо кордони, вивчаючи англійську мову.

22 грудня 2017 - Адміністратор
Руйнуємо кордони, вивчаючи англійську мову.

    19 грудня Дрига Антон Лукич провів відкритий урок з англійської мови за темою «Спорт в нашому житті» в групі №5.
    Спорт має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, знайомить їх між собою, зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, розвиває в них такі навички як швидкість, спритність, реакція, координація, витривалість, терпіння і сила. Спорт приносить людям масу позитивних емоцій.

    Саме тема спорту є найбільш близькою і цікавою для наших учнів. Урок розпочався з відеопрезентації We Are the Champions з використанням матеріалів спортивного свята в нашому училищі у вересні 2017 року. Потім учні ознайомилися з назвами видів спорту. Особливо зацікавили хлопців відеоролики: American football, Cricket, Netball, Polo.

  Далі учні вивчали особливості вживання дієслів play,go,do з різними видами спорту. Візуальні опори допомагали долати проблеми  сприйняття нового матеріалу. Для закріплення знань використовувались діалоги зі структурами Present Simple: positive, negative, questions.

     На уроці учні також розповіли про види спорту, якими вони захоплюються, про улюблених спортсменів та команди. Викладач вміло використав цікаві вправи для активізації діалогічного та монологічного мовлення учнів. Готуючись до наступного року, коли аудіювання стане складовою частиною ЗНО з англійської мови,  на уроці учні удосконалювали вміння та навички аудіювання, слухаючи спортивні коментарі та визначаючи вид спорту. Особливо цікавою для хлопців є футбольна тема, адже в Україні футбол - це спорт №1, тому кожен з великим бажанням вивчав футбольні терміни. На завершення уроку учні ознайомилися з приспівом  знаменитої пісні We Are the Champions групи Queen, яку вивчили і заспівали.

    Урок, завдяки різноманітним формам роботи, пройшов швидко, насичено, в атмосфері співпраці і взаєморозуміння викладача і учнів. Присутні звернули увагу на високий методичний рівень проведення уроку. На уроці широко використовувались засоби сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

     В  наш час знання іноземних мов відкриває перед людиною широкі перспективи. Володіючи іноземною мовою, людина відчуває себе більш успішною та з легкістю руйнує кордони і робить світ довкола доступним та цікавим.