Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

Стартував спортивний сезон

17 вересня 2018 - Адміністратор

Перед загальноучилищним  святкуванням  Дня фізичної культури та спорту першими на старт вийшли бігуни – в середу, 12 вересня на стадіоні «Локомотив» було зібрано найкращі легкоатлетичні сили нашого училища.

Юнаки змагалися на спринтерській дистанції 100 метрів, та на кросових дистанціях в 1000 та 3000 метрів, дівчата ж бігли 500 метрів.

Першими на старт вийшли хлопці. Більше трьох десятків учасників подолали традиційну та найпрестижнішу спринтерську дистанцію – 100 метрів, і в підсумку найкращий час показав учень групи № 15 Довжик Владислав. Другим був Дідух Денис (гр. № 4), третім – Мичко Антон (гр. № 10). В бігу на 1000 метрів «золото» дісталося Власюку Валентину (гр. № 9), «срібло» - Миронюку Владиславу (гр. № 6), «бронза» - Шикілу Андрію (гр. № 7). Заключною та найважчою стала дистанція в 3000 метрів. Тут переміг Мичка Захар (гр. № 12), другим фінішував Миронюк Владислав (гр. № 6), третім фінішу дістався Бортник Роман (гр. № 3).

В дівчат на дистанції в 500 метрів прогнозовано перемогла минулорічна чемпіонка області на цій дистанції Самчук Наталія (гр. № 8). Непогану конкуренцію їй склали учениці чотирнадцятої групи Суріна Віра та Гойчук Тетяна, але на цілу дистанцію їх не вистачило, то ж вони фінішували другою та третьою відповідно.

Загалом за результатами легкоатлетичних змагань можна зробити висновок, що в нашому училищі славні спортивні традиції не зникають, і в нинішньому році є кому здобувати перемоги на обласному та навіть всеукраїнському рівнях.