Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

Тиждень залізничних дисциплін

5 листопада 2018 - Адміністратор
Тиждень залізничних дисциплін

     4 листопада вся прогресивна громадськість України відзначала День залізничника. У цей день линули вітання для працівників сталевих магістралей, адже їхня щоденна кропітка праця заслуговує подяки і шани.

      З цієї нагоди   в нашому училищі з  29 жовтня по 2 листопада проходив Тиждень спецдисциплін залізничних професій під керівництвом голови методичної комісії залізничних дисциплін Іванова В.Л.

        Мета Тижня – сприяти розвитку особистості, творчого потенціалу і зацікавленості учнів у процесі пізнавальної діяльності і навчанні.

    План проведення Тижня був насичений різноманітними цікавими заходами. Викладач  Іванов В.Л. між збірними командами учнів груп № 1 «Черговий стрілочного поста. Оператор поста централізації», №7 «Машиніст тепловоза, електровоза.  Слюсар з ремонту рухомого складу» та №2 «Слюсар-ремонтник. Слюсар з ремонту рухомого складу», №3 «Слюсар з ремонту рухомого складу»  провів  вікторину брейн-ринг на тему: «Цікаві факти про залізницю». Програма конкурсу  включала питання, пов’язані з історією розвитку залізниці,  цікавими та курйозними фактами  залізниць в світі та України. Викладачем спецдисциплін Слободянюком І.Ф. з учнями залізничних професій був проведений відкритий виховний захід «На варті сталевих магістралей», де було висвітлено питання організаційної структури та виробничо-господарської діяльності залізниць України. В лекційній залі училища викладачем спецдисциплін Кібишем В.Л. була проведена конференція на тему: «Особливості і відмінності локомотивів з різними буквеними індексами». Мета даного заходу – ознайомлення учнів першого курсу з тяговим рухомим складом, що експлуатується на залізницях України, а також навчити учнів розрізняти локомотиви та їх технічні характеристики по буквено-цифрових позначеннях.

     На завершення Тижня в навчальному корпусі №2 цікаво була організована виставка фотографій «Моя професія та мій відпочинок», в якій взяли участь учні груп залізничних професій. Фото були зроблені у виробничих підрозділах на майбутніх робочих місцях та з улюблених місць відпочинку.  

       Протягом Тижня на перервах між уроками транслювалися відео та музичні матеріали залізничної тематики. 

      Тиждень спецдисциплін залізничних професій дав можливість  учням вдосконалити та розширити свої знання у професії, а викладачі все зробили для того, щоб  сприяти розвитку професійних компетентностей учнів, підвищенню інтересу до обраної професії, виховувати в учнів почуття відповідальності та любові до свого фаху, адже працівник залізниці повинен бути висококваліфікованим спеціалістом, спокійним і розсудливим в будь-яких ситуаціях.