Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

Тренінгове заняття “Проблема торгівлі людьми”

10 січень 2018 - Адміністратор
Тренінгове заняття “Проблема торгівлі людьми”

 Торгівля людьми — це неприпустиме порушення прав людини. Торгівля людьми за прибутковістю нині посідає третє місце після торгівлі зброєю й наркотиками. У рамках цієї проблеми у нашому училищі психологом Якубчик Валентиною Романівною 5 грудня з виклакдачами та майстрами виробничого навчання був проведений диспут з елементами тренінгового заняття “Проблема торгівлі людьми”.

 Проведення даного заходу сприяло підвищенню рівня поінформованості та усвідомленню педагогами гостроти проблеми торгівлі людьми. Обговорили причини, форми та ознаки цього явища, сформували уявлення про торгівлю людьми, та розглядали основні правила порятунку та захисту людей, що опинилися в даній проблемі. Через перегляд відеофільму “Життя на продаж” та презентації були показані наслідки та шляхи потрапляння українських громадян до рук злочинців та застереження від тенет рабства за кордоном. Також були ознайомленні з своїми правами та розглядали як поводити себе в критичних ситуаціях. 

В кінці заходу, під час обговорень кожен отримав буклети “Твій безпечний шлях до мети” з корисною інформацією по даній темі.