Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

«Цінуй життя, зупини СНІД»

3 грудня 2018 - Адміністратор
«Цінуй життя, зупини СНІД»

   1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Кількість хворих у світі сягає 33 мільйони осіб. Україна залишається лідером у Європі за масштабами поширення ВІЛ-інфекцій. За оцінками експертів в Україні з ВІЛ-інфекцією живе понад 270 тисяч осіб і тільки половина з них знає про свій діагноз. 

У рамках циклу заходів з превентивного виховання у ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» психологом Якубчик В.Р. та медсестрою Омельчук М.Ю. до цього дня  була проведена акція «Цінуй життя, зупини СНІД», метою якою було привернути увагу учнів до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них.

Акція розпочалася з того, що кожен з учнів, викладачів, майстрів виробничого навчання та працівників закладу отримав червону стрічку як символ боротьби із СНІДом та отримав пам’ятки з інформацією. Також з учнями, що живуть в гуртожитку на 5 поверсі (групи №11, №13, №15) була проведена бесіда «Не будь байдужим до чужої проблеми», на якій вони ознайомилися з шляхами передачі ВІЛ-інфекції, способами від неї захиститися, отримали інформацію про репродуктивне здоров’я, культуру та безпеку статевих відносин.

Ми повинні памятати про проблему «чуми 21 століття» не лише 1 грудня. Адже без особистого внеску кожного з нас неможливо ефективно протистояти поширенню цієї страшної хвороби. Для цього молодь повинна вести здоровий спосіб життя, проявляти милосердя і співчуття до тих, хто вже хворий.