До уваги абітурієнтів! З 1 червня розпочинає роботу приймальна комісія училища.

Урок виробничого навчання на навчальному полігоні

31 травня 2017 - Адміністратор
Урок виробничого навчання на навчальному полігоні

   26 травня в нашому училищі на навчальному полігоні відбувся відкритий контрольно-перевірочний урок з виробничого навчання за темою «Поодинока заміна шпал і перевідних брусів» в групі №13 з професії  «Монтер колії. Слюсар з ремонту колійних машин і механізмів». 

    Мета уроку  -  виявлення глибини знань, перевірка і оцінка умінь і навичок виконання окремих операцій та комплексних робіт, закріплення і розвиток  умінь виконання окремих прийомів і операцій,  виховання в учнів правильної організації робочого місця  та забезпечення безпечних умов праці. Урок  підготували   і провели  викладач спецдисциплін Янчук Н.В. і майстер виробничого навчання  Закалевич О.М.

 Контрольно-перевірочні уроки проводяться переважно в кінці навчального року і мають на меті виявити недоліки в професійній підготовці учнів, внести відповідні корективи, оцінити готовність учнів до самостійної роботи.

   Під час проведення відповідних уроків  виховуються такі позитивні якості особистості, як  відповідальність, готовність допомогти, наполегливість, старанність, ініціативність, лідерство тощо.

   Група учнів була розбита на окремі бригади. Перед початком роботи, згідно Правил технічної експлуатації, колія була огороджена сигналами зупинки і виставлений сигналіст з червоним прапорцем.

     У ході уроку майстер виробничого навчання використовував необхідні  структурні елементи уроку: вступний, поточний і заключний інструктажі. Олександр  Миколайович  пояснив призначення запланованої роботи, конкретизував теоретичні знання набуті на уроках спецдисциплін і показав правильність виконання прийомів при заміні шпал і брусів.  Під час  поточного інструктажу учні розділились на бригади і на  робочих місцях отримали  завдання  для самостійної роботи.

     На заключному інструктажі було підведено підсумки виконання денного завдання, яке складалось із  заміни семи шпал та дев’яти  перевідних брусів, оцінено рівень  досягнень і творчої активності, проаналізовано додержання учнями правил безпеки праці на залізничній колії .

     На завершення уроку учні були оцінені відповідними балами.