До уваги абітурієнтів! Набір на навчання продовжено до 1 жовтня на такі професії: "Столяр будівельний. Тесляр", "Монтер колії. Слюсар з ремонту колійних машин та механізмів", "Перукар (Перукар-модельєр). Манікюрник)"

Відкритий бінарний урок "Фанера. Застосування фанери. Площа поверхні виробів з фанери"

22 грудня 2017 - Адміністратор
Відкритий бінарний урок "Фанера. Застосування фанери. Площа поверхні виробів з фанери"

  19 грудня, в день святого Миколая, викладач математики Корчинська Ольга Василівна та викладач матеріалознавства Аліксійчук Марія Іванівна провели відкритий бінарний урок у групі №10 «Столяр будівельний. Тесляр» на тему: Фанера. Застосування фанери. Площа поверхні виробів з фанери. Мета даного уроку – закріпити вміння та навички знаходження площі виробів з фанери; удосконалювати знання з теми «Фанера. Площа поверхні виробів з фанери».

  Урок проведено з дотриманням усіх методичних вимог. Викладачі використали багато методів, таких як «Асоціативна квітка», «Мозковий штурм», «Пошукова співпраця», тощо. Марія Іванівна ознайомила учнів зі застосуванням фанери в меблевій сфері, а Ольга Василівна показала учням як правильно застосувати формули для обчислення площі многогранників в їх майбутній професії.

   Всі присутні з великим задоволенням приймали участь в мозковому штурмі та активно розв’язували задачі з виробничим змістом. Учні групи №10 мали змогу обчислити кількість матеріалу необхідного для виробництва ящиків для письмового столу та інших меблів.

  Даний урок сприяє розвитку зацікавленості учнів до обраної професії, показує спорідненість предметів «Математика» та «Матеріалознавство» та допомагає в майбутньому уникнути труднощів з розрахунками при виготовленні виробів з фанери.