До уваги абітурієнтів! Набір на навчання продовжено до 1 жовтня на такі професії: "Столяр будівельний. Тесляр", "Монтер колії. Слюсар з ремонту колійних машин та механізмів", "Перукар (Перукар-модельєр). Манікюрник)"

Відкритий урок на тему «Нафта. Склад і властивості нафти. Нафтопродукти»

22 грудня 2017 - Адміністратор
Відкритий урок на тему «Нафта. Склад і властивості нафти. Нафтопродукти»

   Вже традицією у нашому закладі стало проведення предметних тижнів. Так, з 18 по 22 грудня 2017 року проходить тиждень природничо-математичних дисциплін. 20 грудня відкритий урок з хімії на тему «Нафта. Склад і властивості нафти. Нафтопродукти» провела викладач хімії Шеменюк Наталія Володимирівна.

    Урок передбачав досягнення наступної мети, а саме: з’ясувати склад і властивості природного джерела вуглеводнів — нафти; ознайомити учнів з головними процесами переробки нафти; розглянути головні наукові принципи технологічних процесів переробки нафти; показати широкі можливості використання нафтопродуктів на залізничному транспорті. Учні групи №3 за професією «Слюсар з ремонту рухомого складу» успішно справились із поставленими завданнями, проявили високий інтерес та активність, адже побачили справжню нафту та вивчили її властивості, ознайомились з нафтопродуктами, які використовує залізничний транспорт. Діяльність учнів відбувалася у творчому, психологічно комфортному середовищі. Деревенько Вадим підготував цікаву інформацію про використання продуктів нафтопереробки на залізниці, а староста групи Рогульчик Іван розповів одногрупникам про барель – міру кількості нафти. Масловський Олександр зацікавив розповіддю про відкриття львів’янами першої гасової лампи.

   Наталія Володимирівна використала нові інноваційні методи зацікавлення та активізації учнів на уроці – інтерактивні вправи: «Асоціативний кущ», «Діаграма Вена», міжпредметні зв’язки, де простежувався тісний зв’язок з професією.

    Цілі,які були поставлені викладачем, повністю досягнуті. Урок проведено на високому науково-методичному рівні.