До уваги абітурієнтів! Набір на навчання продовжено до 1 жовтня на такі професії: "Столяр будівельний. Тесляр", "Монтер колії. Слюсар з ремонту колійних машин та механізмів", "Перукар (Перукар-модельєр). Манікюрник)"

Відкритий урок з фізичної культури

1 січень 2018 - Адміністратор
Відкритий урок з фізичної культури

           В останній навчальний день старого року викладачем фізичної культури Остап’юком Віктором Олександровичем було проведено відкритий урок в групі № 10. Тема уроку «Баскетбол. Зоровий  та незоровий контроль м’яча».

    З перших хвилин після початку уроку всі присутні занурились в атмосферу руху, бадьорості та здоров’я. Після обов’язкових елементів кожного уроку ФВ -  рапорту чергового, вимірювання ЧСС та основних стройових вправ викладачем було проведено розминку, після якої розпочато розучування основних елементів баскетболу – ведення та передача м’яча.

           Найцікавішою та найвеселішою частиною уроку, його родзинкою стали декілька цікавих естафет з застосуванням вивчених елементів гри. Додатковим стимулом для перемоги в них було «покарання» команди, яка поступилась виконанням серії синхронних командних стрибків.

           Після закінчення уроку на обговоренні було зазначено, що викладач цілком справився з його проведенням, було дотримано структури уроку, досягнуто мети та завдання, забезпечено достатню щільність уроку.  Учні отримали дозу рухової активності та заряд бадьорості на залишок дня.