Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

В училищі пройшло спортивне свято

17 вересня 2018 - Адміністратор
В училищі пройшло спортивне свято

    Як завжди цікаво, азартно та весело пройшло святкування Дня фізичної культури та спорту в нашому училищі, яке пройшло 13 вересня, і в якому прийняли участь практично усі наші учні. Добра половина їх було задіяно на спортивних майданчиках, інша частина мала можливість повболівати за своїх товаришів та підтримати їх. Особливо приємним сюрпризом стало те, що все це дійство відбувалось на трьох останніх уроках.

           Отже вже о другій годині дня всі учні училища були вишикувані на святкову лінійку, пролунала доповідь про готовність до початку свята та надано право підняти прапор кращим спортсменам училища – Дідуху Денису та Веремійчук Наталії. Опісля пролунали напутні слова адміністрації училища, відзначено грамотами кращих спортсменів минулого року і розпочалось…

           Спершу, в основній частині програми було виявлено переможців в волейболі та міні-футболі (відповідно групи № 2 та № 11), підтягуванні та армреслінгу (Дідух Денис та Мельничук Назар). Дещо довше з’ясовували стосунки шахісти та тенісисти (Григорук Петро та Мислінчук Назар). А надалі всіх чекав цілий ряд цікавих конкурсів, в яких учасники після перемоги відразу ж отримували різноманітні смачні призи.

           І традиційно завершальним акордом, найцікавішим та мабуть найважчим видом стало перетягування линви, в якому дещо несподівано перемогла група № 5.

           Варто зазначити, що після дворічної перерви було відновлено змагання серед дівчат, які мали можливість позмагатись в настільному тенісі, армреслінгу ЗФП та шахах. І тут слід відзначити повну перевагу першокурсниць групи № 1, які виявились активнішими, швидшими та сильнішими за старших дівчат з групи № 14.

         В настільному тенісі перемога дісталась Івашинюті Маргариті, шахах – Хлипі Марії, армреслінгу – Аврамчук Вікторії, а в загально-фізичній підготовці перемогла Панасюк Іванна, учениця шостої групи.

          В загальному заліку спартакіади переможцями сенсаційно, але впевнено та заслужено стали учні групи № 10. «Срібло» дісталося другокурсникам з групи № 11, третє місце посіла група № 4.