Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

Вивчаємо, аналізуємо, навчаємо

3 грудня 2018 - Адміністратор
Вивчаємо, аналізуємо, навчаємо

 30 листопада 2018 року у ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» відбулось засідання педагогічної ради.

        З аналізом результатів діагностичних контрольних робіт учнів 1 курсу за неповну  середню освіту виступили голови методичних комісій природничо-математичних  та суспільно-гуманітарних дисциплін Шеменюк Н.В. та Поліщук Н.А.  У своїх доповідях викладачі зосередились на рівні навчальних досягнень учнів першого курсу та особливо звернули увагу на рівень підготовки учнів з предметів, що виносяться на ЗНО. Результати контрольних випробувань засвідчили, що програмний матеріал за неповну середню освіту засвоєний учнями недостатньо. 

           Стан викладання та рівень компетентності учнів з математики  проаналізувала викладач математики Шевчук О.В., яка у своїй доповіді висвітлила методи і прийоми, які використовуються для вдосконалення ключових компетентностей на уроках алгебри і геометрії.                                                                    

           Трало О.В. проаналізувала стан викладання та рівень компетентності учнів з інформатики та звернула увагу на проведення нестандартних уроків з інформатики, міжпредметні зв’язки у викладанні інформатики, а також продемонструвала рівень успішності учнів з інформатики за результатами контрольних випробувань.

          Серед важливих питань педагогічної ради - досвід роботи майстра виробничого навчання за професією «Лицювальник-плиточник. Штукатур. Маляр»  Калиновської Л.І., а також розгляд та схвалення Правил прийому учнів на навчання на 2019-2020 навчальний рік. 

           Було схвалено творчий звіт Калиновської Л.І.  щодо підготовки кваліфікованих робітників для будівельної галузі та ухвалено пропозиції щодо поширення педагогічної майстерності Любові Іванівни та застосування в роботі майстрами виробничого навчання училища.

         Павлюк М.В. ознайомив педагогічних працівників з Правилами прийому учнів на навчання у 2019-2020 навчальному році, наголосив на важливості профорієнтаційної роботи.

        Засідання педради пройшло в атмосфері колективної зацікавленості.