Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

Вивчаємо електротехніку...

27 грудня 2018 - Адміністратор
Вивчаємо електротехніку...

        22 грудня 2018 року відбувся відкритий урок електротехніки у групі №9 за професією «Слюсар з ремонту рухомого  складу» на тему: «Обертове магнітне поле. Принцип дії та будова асинхронного двигуна», який провів викладач спецпредметів Баюн М.М.

        Метою уроку було ознайомити учнів з видами електричних машин змінного струму, принципом роботи асинхронних машин, будовою асинхронних двигунів із короткозамкнутим ротором,  вивчити спосіб утворення обертового магнітного поля, з’ясувати спосіб утворення багатополюсного магнітного поля, порядок розрахунку ковзання, а також виховувати відповідальність та любов до професії.
       Викладач на уроці широко застосовував інтерактивні форми та методи навчання. Під час пояснення нового матеріалу за допомогою презентації продемонстрував будову асинхроного двигуна з короткозамкнутим та фазним ротором.  Учні мали змогу продемонструвати  свої знання із суміжних предметів, відповідаючи на проблемні питання, перебували у середовищі творчого пошуку,  що потребувало креативного мислення. Це давало змогу формувати інтерес до певного питання, до своєї майбутньої професійної діяльності. Під керівництвом викладача учні отримували інформацію у вирішенні пізнавальних і практичних завдань,  дізнавалися багато цікавого про сучасний розвиток електротехніки, що відповідало навчально-виховним цілям уроку.