До уваги абітурієнтів! З 1 червня розпочинає роботу приймальна комісія училища.

З Днем народження, Україно!

24 серпня 2017 - Адміністратор
З Днем народження, Україно!

24 серпня працівники училища та учні відсвяткували День незалежності України.

У цей день вся прогресивна громадськість Здолбунова вийшла на центральну площу міста, аби помолитися за нашу молоду державу, віддати шану тим, хто виборює незалежність сьогодні, пом'янути тих, хто віддав за неї найдорожче — життя.

 Розпочали з молитви за Україну. Адже спільні багатоконфесійні молитви на День Незалежності давно стали гарною традицією міста.

Програма святкування продовжувалась різноманітними заходами, концертами, майстер-класами, спортивними змаганнями, благодійними ярмарками.

По-особливому, зі слізьми на очах, раділи незалежності демобілізовані та родичі загиблих воїнів АТО. Для них День незалежності – це пам’ять про свого найріднішого захисника, який виборював свободу і не повернувся додому.

Не менш щемливим моментом заходу стало нагородження наших земляків, які тривалий час воювали на Сході. Вони бачили й пережили те, чого не знає більшість із нас. Вони знають, що таке війна. Наша щоденна увага, наша повага потрібні їм і їхнім родинам.

Свято вдалось. Щире, патріотичне, непафосне, воно стало святом єдності здолбунівчан перед загрозою військового вторгнення чужої держави. Кожен відчув себе часточкою дружної родини, гідним громадянином великої країни з гордою назвою Україна!

Слава Україні! Героям слава!