Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

З Днем працівників освіти

5 жовтня 2018 - Адміністратор
З Днем працівників освіти

   05 жовтня в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» пройшли урочистості з нагоди свята. Восени, коли починають вкриватися позолотою дерева, ми відзначаємо свято людей, які своє життя присвячують дітям. Як багато криється у слові педагог! 

  Справжній педагог старається не лише передати свої знання, а, в першу чергу, виховати справжню людину. І скільки б не пройшло років, ми завжди їх пам'ятаємо – добрих, мудрих, з лагідними іскорками в очах! Через роки починаємо усвідомлювати, як багато вони для нас зробили. Дякуємо їм за щоденну кропітку працю, а у дні свят – особливо.

   Тож і педагоги училища у цей гарний осінній день приймали вітання. Керівники гуртків художньої самодіяльності разом зі своїми вихованцями подарували їм чудовий концерт. Учні зібралися до актової зали, аби порадувати своїх наставників, побажати витримки і наполегливості на нелегкій педагогічній ниві. 

   Зі словами вітання до колег звернулася адміністрація навчального закладу: директор Руслан Іванович Шевчук, заступник директора з навчально-виробничої роботи Микола Васильович Павлюк, заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Віталіївна Трало, методист Ірина Сергіївна Боярчук, які привітали всіх працівників зі звятом і подякували за самовіддану працю та вірність обраній професії. А, щоб свято було веселішим, профспілка навчального закладу подарувала всім працівникам солодкі подарунки.