До уваги абітурієнтів! З 1 червня розпочинає роботу приймальна комісія училища.

Засідання педагогічної ради

1 червня 2017 - Адміністратор
Засідання педагогічної ради

   Підходить  до завершення навчальний рік. Для педагогів наближається приємна пора відпусток, а перед тим потрібно підвести підсумки своєї діяльності та окреслити плани на наступний навчальний рік. 31 травня відбулося засідання педагогічної ради в нашому училищі.  

      Порядок денний засідання був насиченим та змістовним.

      Про результати своєї роботи прозвітувались керівники гуртків художньої самодіяльності,  презентувавши  високі результати діяльності та зробивши акцент на творчих здобутках і досягненнях колективів художньої самодіяльності  училища.

     Про прогнозоване педагогічне навантаження на 2017-2018 навчальний рік доповів заступник директора з навчально-виробничої частини Микола Васильович Павлюк, а також довів до відома присутніх інформацію про переведення учнів груп першого та другого курсів на наступний навчальний рік та допуск учнів випускних груп до державної кваліфікаційної атестації.

         

 

     Аналіз результатів роботи над науково-методичною проблемою, про який доповідали голови методичних комісій та методист училища,  показав організаційно-методичне забезпечення реалізації основних напрямків  діяльності навчального закладу та дозволив продовжити роботу над єдиною науково-методичною темою протягом наступного навчального року, що й було схвалено педрадою.
     Методист училища, Ірина Сергіївна Боярчук, проаналізувала результати директорських контрольних робіт та підсумки атестації 2016-2017 навчального року.

     Приємною частиною  педради стало вітання  на засіданні ювіляра, викладача іноземної мови, Дриги Антона Лукича,  який саме в цей день святкував свій День народження. Директор училища, Руслан Іванович Шевчук, від усього колективу привітав Антона Лукича з ювілеєм, побажав йому міцного здоров’я, наснаги в роботі, успіхів і творчих перемог. 

   Засідання педради пройшло в атмосфері колективної зацікавленості та було продуктивним.