До уваги абітурієнтів! З 1 червня розпочинає роботу приймальна комісія училища.

Засідання серпневоі педради

1 вересня 2017 - Адміністратор
Засідання серпневоі педради

      Одним із головних завдань педагогічної ради є створення дружнього працездатного педагогічного колективу.

        Педагогічним колективом ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ»  31 серпня 2017 року було проведено  засідання педагогічної ради, присвячене підсумкам роботи навчального закладу за 2016-2017 н.р. та завданням на новий 2017-2018 рік.

Розпочався новий   навчальний рік і традиційно ми збираємось на засідання педагогічної ради аби підвести підсумки  результатів навчально-виховного процесу за минулий навчальний рік, проаналізувати свої досягнення і труднощі в роботі, окреслити шляхи подальшої діяльності з метою покращення навчально-виховного процесу, пріоритетними серед яких є підготовка кваліфікованих робітників та  розвиток нашого навчального закладу.

     Актуальні питання знайшли широку підтримку у педагогічного колективу та були визначені як першочергові завдання, що забезпечуватимуть формування конкурентоспроможного фахівця, адаптованого до вимог сучасності.

      Приємним моментом порядку денного педради стало нагородження викладачів та майстрів виробничого навчання, які були активними у конкурсі методичних розробок, а також відзначені за окремі досягнення у роботі, творчі здобутки та особистий внесок у покращення навчально-виховного процесу.

       На завершення засідання директор училища, Шевчук Р.І. привітав усіх присутніх  з початком нового навчального  року, побажав  педагогам творчих успіхів і талановитих учнів, здоров’я та наснаги у справі виховання молоді.