На сайт училища Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

4 безцінних поради, які допоможуть Вам змінити своє життя на краще...

1. Дійте негайно! Якщо ви хочете зробити щось велике в один прекрасний день, пам'ятайте: один прекрасний день - це сьогодні. © Джордж Лукас

2. Вірте в свій успіх всупереч усьому! Є тільки два способи прожити життя. Перший - ніби чудес не існує. Другий - ніби кругом одні чудеса! © Альберт Ейнштейн

3. Віддавайте свою мрію хоча б годину Вашого часу, але кожен день. Щоденна робота - запорука Вашого успіху! Будь-які «гарні часи» - завжди результат вашого наполегливої праці та постійної самовіддачі в минулому. Те, що ви робите сьогодні, - запорука завтрашніх результатів. Якщо хочете і завтра пожинати плоди, сійте насіння кожен день! Якщо ви хоч на хвилину ослабите концентрацію, то неминуче почнете відкочуватися назад. © Дональд Трамп

4. Робіть тільки те, що Ви любите найбільше. Це обов'язково приведе Вас до успіху! Щоранку я дивився на себе в дзеркало і питав: "Якщо б сьогодні був останній день мого життя, хотів би я займатися тим, чим я займаюся сьогодні? І якщо відповідь протягом багатьох днів поспіль був" ні "- я знав, що мені треба щось міняти. © Стів Джобс

foto

Як підняти собі настрій!

1. Увімкніть улюблену музику. Краще всього вибрати активну бадьору музику, яка заряджає енергією. Прекрасно, якщо є можливість включити голосніше й потанцювати.

2. Посміхайтеся. Встаньте перед дзеркалом і посміхніться своєму відображенню, нехай навіть посміхатися вам зовсім і не хочеться. Далі можете займатися своїми справами, але зберігайте при цьому посмішку. Психологи радять проробляти цю вправу від 15 до 30 хвилин. Звичайно, можна і довше

3. Купіть собі що-небудь. Шопінг – це чудовий спосіб підняти собі настрій, причому, цей варіант підняття настрою використовують не тільки жінки, але і чоловіки. Просто чоловіки частіше купують не одяг, косметику і прикраси, як більшість жінок, а роблять зовсім інші придбання.

4. Влаштуйте «свято живота» і побалуйте себе різними смаколиками. Традиційно вважається, що підвищують настрій банани, полуниця і темний шоколад. Однак на ділі список може бути зовсім іншим, орієнтуйтеся на свої смакові вподобання і їжте, те, що вам дійсно подобається. Я, наприклад, для підняття настрою віддаю перевагу поїсти суші, а зовсім не банани.

5. Зустріньтеся з друзями, тільки не з метою поскаржитися на життя, а з метою добре і весело провести час. Можна чудово посидіти вдома, а можна всією компанією відправитися куди-небудь.

6. Здійсніть зміни. Ви можете змінити зачіску, змінити маршрут до роботи, зробити перестановку в квартирі або одній кімнаті, записатися на які-небудь курси або у фітнес-клуб. Можливостей безліч. Часто для підняття настрою буває досить зовсім невеликих змін, а іноді потрібні глобальні зміни.

7. Побалуйте себе. Робіть те, що принесе вам задоволення і те, що ви не так часто дозволяєте собі в повсякденному житті. Цей варіант найчастіше називали жінки. Наприклад, можна сходити на масаж, в SPA-салон, або просто присвятити день виключно собі.

8) Перегляньте якись фільм бажано комедію. Фільми поможуть Вам розслабитись і відпочити

9) Погуляти з дорогою для вас людиною. Поговорити це поможе вам підняти настрій

10) Ідіть пограйте в якусь спортивну гру. Це допоможе Вам підняти настрій і провести гарно час.

foto

20 порад як зробити сьогоднішній день незабутнім.

1) Спробуйте зробити щось абсолютно нове для себе. Саме в різноманітності весь “смак” життя. Ви можете бачити або робити щось тисячі разів. Але побачити або зробити щось вперше можна тільки один раз. Саме тому досвід, який отриманий вперше, залишається у нашій пам’яті назавжди. Тож смакуйте життя!

2) Насолодіться реальним життям. Спогади – це наслідок життєвого досвіду. Отож, вимкніть телевізор(або комп’ютер) і вийдіть зі свого будинку. Насолоджуйтеся природою, зауважте, який прекрасний та досконалий світ навколо і просто милуйтеся життям, яке вирує перед вами.

3) Працюйте над чимось важливим для вас. Розпочніть цікавий особистий проект. Або зробіть нарешті те, про що ви завжди мріяли, але не було можливості це реалізувати. Життя коротке. Здійснюйте мрії вже сьогодні.

4) Випробуйте свій розум і тіло. Розвивайте нові навики. Будьте креативні. Розпочніть щось з нуля. Біжіть швидше, ніж ви робили це досі. Вийдіть за власні рамки.

5) Сконцентруйтеся на якості, а не на кількості. Не поспішайте. Зосередьтеся на тому, що ви робите. Не відволікайтеся на дурниці. Сконцентруйтеся на кількох речах, які є дійсно важливими. Використайте сьогоднішній день на повну.

6) Скажіть “так” випадковим можливостям. У житті все спланувати неможна. Доля може подарувати вам грандіозну можливість саме тоді, коли ви найменше цього чекаєте. У таких випадках будьте гнучкими та рішучими і просто скажіть “так”.

7) Завершіть незакінчені справи. Сьогодні прекрасний день, щоб завершити те, що ви почали раніше. Важко знайти приємніші відчуття, ніж ті, які людина переживає коли важкий тягар незавершених справ спадає з плеч.

8) Задокументуйте сьогоднішній день. Робіть фотографії і ведіть щоденник. Через декілька років ці старі фотографії та записи у щоденнику запалять вас спогадами про ті прекрасних дні у минулому.

9) Завжди посміхайтеся. Всі життєві ситуації не є ні поганим, ні добрим. Все залежить від того, як ми їх сприймаємо. Кожна подія має своє логічне завершення: або ми досягнули успіху, або отримали певний життєвий досвід. Будьте завжди оптимістом, цінуйте позитивні ситуації та вчіться на всіх інших.

10) Залишайтеся самим собою. Неможливо незабутньо прожити день у ролі когось іншого. В один момент ця роль може витіснити ваше власне життя. Якщо ви не є самим собою, ви не можете жити по-справжньому … ви просто існуєте. І день проведений у фальшивому стані існування ніколи не буде незабутнім.

11) Помагайте іншим. У житті ви отримуєте стільки, скільки віддаєте. Якщо ви помагаєте іншим, тим самим ви покращуєте своє власне життя. Зробить вчинок, який є важливішим за ваші власні інтереси, вчинок, який допоможе комусь стати щасливим, або менше страждати. Спробуйте, і ви обов’язково отримаєте дуже позитивний досвід, який запам’ятаєте на все життя.

12) Втілюйте у життя те, у що ви вірите. Це може бути що завгодно. Одні люди беруть активну участь у громадському житті, інші реалізують себе у релігії, хтось будує свою кар’єру. Психологічний ефект у кожному випадку є схожим. Люди займаються тим, у що вони вірять. І це їх робить щасливими та приносить сенс у життя.

13) Проводьте час з друзями. Як приємно разом з товаришем згадувати чудові моменти життя, які ви прожили разом.

14) Знайдіть нових друзів. Кожна людина є різна і по своєму цікава. Знайомтеся з новими людьми, цікавтеся чим вони живуть. Можливо, ці люди відкриють для вас нові ідеї і перспективи. Ви ніколи не знаєте як вони змінять ваше життя.

15) Зробіть щось веселе і смійтесь з цього. Деякі із найбільш пам’ятних моментів вашого життя будуть смішними.

16) Проводьте час з дітьми. Діти живуть власними інстинктами, відкрито і не упереджено. Вони в захваті від життя, їм все цікаве. Бавтеся з дітьми, станьте динозавром, горилою чи супергероєм. Не соромтеся бути схожим на дітей.

17) Помиріться з кимось. Образи перешкоджають вам бути щасливим. Якщо у вашому житті є людина, яка потребує ще одного шансу – дайте їй цей шанс. Якщо вам потрібно вибачитися – зробіть це. Забезпечте вашій спільній історії щасливий кінець.

18) Зробіть щось, що ви завжди хотіли зробити. Згадайте свою маленьку мрію і зробіть її реальністю.

19)Живіть так, ніби сьогоднішній день вже є незабутнім. Думайте так, і так станеться. Дослідження показують, що хоча ми переконані, що наші відчуття керують нашими діями, проте насправді часто саме наші дії визначають те, як ми почуваємося.

20) Будьте присутніми тут і зараз. Ми навмисне залишили даний пункт на останок, оскільки він охоплює всі попередні пункти. Не дозвольте вашому життю пройти повз вас. Замість того щоб жити минулим, або турбуватися про майбутнє, спробуйте жити теперішнім моментом. Саме мить, яку ви переживаєте зараз і є життям. Не пропустіть його.

Дійте і зробіть сьогоднішній день незабутнім!

foto

Як визначити характер людини за його почерком?

Зв'язок почерку з характером вивчає наука графологія. Вона дозволяє визначити за почерком людини його розум, силу волі, самооцінку, емоційність і багато іншого. Тут ми розглянемо основні ознаки, які дозволяють зробити висновки про особисті якості людини.

Розмір почерку говорить про товариськість людини. Так, володар великого почерку легко знаходить спільну мову з різними людьми і має багато друзів. Дрібний же почерк вказує на замкнутість і скритність. Незграбні літери характерні для егоїстичних людей, а закруглені - для людей добрих і чуйних.

Сильний натиск - ознака сили волі та посидючості. Бліді букви властиві слабовільній людині. Каліграфічний почерк характеризує людину як обов'язкову, акуратну, але несамостійну.

Правильний почерк вказує на спокій і врівноваженість. Розмашистий почерк буває у людей активних, допитливих, з веселою вдачею. Нерозбірливий почерк говорить про енергійність, безтурботність, а також про нервозність.

Злитий почерк, коли всі букви в слові пов'язані між собою, є ознакою доброго логічного мислення. Якщо ж букви не пов'язані один з одним, то це вказує на розвинену інтуїцію.

Поля, що залишаються ліворуч при письмі, вказують на ставлення людини до матеріальних цінностей. Вузькі поля говорять про ощадливість, а широкі - про щедрість. Якщо лівий край донизу розширюється, то це підкреслює марнотратство. А звужується -- видає людину скупу і жадну.

В оптиміста рядки піднімаються від початку до кінця, а у песиміста - опускаються. Прямі рядки характерні для людей спокійних, розсудливих, реалістично оцінюючих свої можливості. Нерівні, хвилеподібні рядки - ознака хитрості і, можливо, відсутність совісті.

Багато про що може розповісти підпис людини. По ньому можна дізнатися навіть про ті риси характеру, які людина приховує від оточуючих і самого себе. Стандартний, нехитрий підпис вказує на впевненість у собі та сміливість. Підпис, що складається з петель, зустрічається у хитрих та наглядових людей. Закреслений підпис говорить про імпульсивність та енергійність, а підкреслений - про підприємливість.

Боязка і замкнута людина обводить підпис або кілька її літер разом. Зигзагоподібний розчерк говорить про неврівноваженість. Розчерк у вигляді риски - ознака емоційності. А якщо розчерк відсутній, то це характеризує людину як розумну і обачну. Почерк людини може змінюватися в залежності від ситуації, настрою і інших чинників.

Наприклад, коли людина відчуває сильні емоції, вона пише з великим натиском, ніж зазвичай. Якщо людина кожного разу пише різним почерком, то це говорить про його чутливість і творчі здібності.

foto