На сайт училища Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

foto

Якубчик Валентина Романівна

Моє життєве кредо: допомогти людям бачити світ у яскравих фарбах. Саме таким я бачила його з дитинства і таким прагну показати світ іншим.

Мої досягнення:

Освіта: вища.

2004р. - Рівненський державний гуманітарний університет, за спеціальністю “Початкове навчання”.

2009р. - РДГУ, спеціальність “Практичний психолог в закладах освіти”.

2010 рік — Свідоцтво учасника семінару з підготовки обласних педагогів-тренерів Програми “ Сприяння просвітницькій роботі” “рівний — рівному” серед молоді України щодо здорового способу життя.

2011 рік - Сертифікат про участь в навчально-педагогічному семінарі на тему “Проблеми віктимності” (роботи практичних психологів з жертвами насильства).

2013р. Сертифікат про участь в навчанні-тренінгу за методикою розвитку життєвих навичок для викладання превентивного курсу “Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу”.

2014р. – Свідоцтво про курси підвищення кваліфікації в РОІППО.

Найважливіша життєва фраза: “Будь сонцем, що випромінює людське тепло, будь грунтом, багатим на фермент людських почуттів, сій знання не тільки в пам'яті і свідомості твоїх учнів, а й у їхніх думках і серцях”.

Я пишаюся тим, що живу, що я жінка, мама, дружина, маю хорошу родину, доля подарувала мені чудових друзів. У своєму особистісному та професійному становленні багато в чому завдячую саме їм.

Від майбутнього очікую нових відкриттів і нового досвіду, які допоможуть зробити ще один крок до розуміння себе, інших, життя. Сподіваюся, що психологічне знання поширюватиметься і далі, що люди, прагнучи змінити своє життя та життя суспільства, звертатимуться саме до психолога.

Найбільше ціную в людях щирість і милосердя. Важко і боляче буває, коли стикаюся з хамством та лицемірством.

Працюючи психологом в училищі, свої знання і вміння з психології я використовую не для того, щоб дістати певну інформацію від учня, а для того, щоб допомогти учням знайти і усвідомити ті цінності, які вони мають. Просто виявити підтримку, вислухати коли вони цього потребують, ховаючись за життєвими масками, адже прості слова підтримки, тепла можуть набагато більше дати ефекту ніж цілий курс корекції.

Бути психологом- означає бути обізнаним у різних сферах життя, бути відкритою, небайдужою людиною.

Бажаю відвідувачам сайту творити, любити, долати, негаразди. Кожна краплина вашої живлющої енергії може врятувати і вилікувати не одну душу. Отож, давайте не витрачати ці краплинки дарма на тих, хто не готовий до змін, а дарувати тим, хто так їх потребує!