Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

Складач поїздів.

4 липня 2016 - Адміністратор

        Завдання та обов’язки. Керує рухом маневрового локомотива через радіозв’язок, подає ручні та звукові сигнали. Забезпечує правильне розміщення і погодженість дій робітників, які беруть участь у виконанні маневрів. Розформовує — формує поїзди і групи вагонів. Відчіпляє і причіпляє вагони до поїздів, подає вагони на вантажно-розвантажувальні та інші спеціалізовані колії і прибирає їх з цих колій. 

Переставляє вагони і поїзди з колії на колію, з парку в парк і передає їх з однієї станції на іншу. Закріплює та огороджує поїзди і вагони, які стоять на коліях станції або під час зупинки на перегоні, гальмовими башмаками та ручними гальмами і забирає їх з-під вагонів. Бере участь у випробуванні автоматичних гальм поїздів. Переводить під час маневрів централізовані стрілки, що не обслуговуються черговими стрілкового поста, або централізовані стрілки, які передані на місцеве керування. Розчіплює вагони під час розпуску поїздів з сортувальних гірок. 

         Повинен знати: правила перевезень вантажів; правила навантаження вантажів на відкритому рухомому складі та пломбування вагонів і контейнерів; порядок оформлення поїзних документів; правила маневрової роботи; правила і норми охорони праці та безпеки руху поїздів; технічно-розпорядчий акт і технологічний процес станцій, що обслуговуються; план формування поїздів; порядок переведення стрілок; основні знання про будову вагонів і контейнерів; план, профіль, спеціалізацію та місткість колій, розташування пунктів навантаження-вивантаження вагонів у маневрових районах, що обслуговуються.