Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

Зразковий гурт естрадної пісні "Мереживо"

5 січень 2014 - Адміністратор

      Художній керівник Коломис Василь Володимирович

Вокально-інструментальний ансамбль був створений у 1973 році з метою популяризації естрадної пісні. Керівником став Грицюк Валерій Андрійович. Цей колектив слід вважати родоначальником вокально-інструментального напрямку роботи гуртків художньої самодіяльності.

З 1991 року колектив очолює Ткачик О.Й., який організовує на базі ВІА ряд солістів та інструменталістів, однодумців даного жанру. Працює над професійним підходом до музичного виконання, пише багато авторських творів. Ансамбль під його керівництвом неодноразово стає переможцем обласних конкурсів та фестивалів. Плідною була і концертна діяльність на місцевому рівні.

У 2000 році ВІА очолює Коломис В.В. Завдяки його ентузіазму колектив набуває самобутньої форми, розширюється репертуар, формується концертна програма. ВІА постійно займає призові місця на обласних оглядах художньої самодіяльності обласного управління освіти.

У 2006 році колектив отримує почесне звання – "Зразковий художній колектив".

Сьогодні колектив – неодноразовий переможець та призер обласних конкурсів, активний учасник позакласних заходів та концертів училища.