ДНЗ "Здолбунівське ВПУЗТ" оголошує додатковий набір учнів на навчання до 1 жовтня 2017р.!

Історія самоврядування

3 січень 2014 - Адміністратор

           Ми живемо в світі, який стрімко розвивається, у світі, де кожен ранок нового дня народжує нові ідеї для побудови майбутнього. І основна складова цього світу – це суспільство; це людина, яка має в собі високий розумовий потенціал, вірить у свою справу і чітко знає, чого хоче у цьому житті. Свої прагнення і переконання вона робить реальністю, крок за кроком створюючи велику і могутню державу. Але справа, розпочата нею, потребує численних сил і невичерпної наполегливості, а головне –досвіду. Причому досвіду не лише дідів і прадідів, а, головним чином – нового, набутого у процесі власних вчинків і помилок, виправляючи які, людина щоразу здобуває щось нове. Нове в житті, нове в роботі, нове в керівництві.

          Тому, маючи тривалий досвід роботи учнівських профспілкових органів, у 2007 році, керівництвом Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту було вирішено створити ще одну початкову базу досвіду – учнівське самоврядування, яке готує державі лідерів. Формує особистості, які будуть не лише фахівцями у своїй галузі, а й потенційними керівниками. Адже завтра у їхніх руках буде майбутнє нашої держави. Діяльність органів учнівського самоврядування ліцею спрямована на удосконалення навчально – виховного процесу, на якісне навчання, виховання духовності та культури учнів, зростання у ліцеїстів соціальної активності та відповідальності за доручену справу.

           Учнівське самоврядування – це організація, що об’єднує молодь, і саме це допомагає більш якісно вирішувати проблеми учнів, бо хто ще, окрім них самих так глибоко їх розуміє.

         Зборами учнівського колективу 25 жовтня 2007 року першою Головою Ради учнівського самоврядування ліцею була обрана Романчук Іванна. Яка пробула на цій посаді до закінчення 2007 – 2008 навчального року. Естафету лідерства від Іванки перейняв Литвин Юрій, який пробув Головою Ради до 2009 року. Порицька Тетяна впевнено виборола у Литвина Ю. перемогу на звітно – виборчій конференції і на два навчальних роки стала Головою РУС ліцею. А у 2010 році ініціативну та активну Тетяну під час обласного засідання РУС обрали обласною Головою Ради. Закінчивши своє навчання у ліцеї, Тетяна передала важелі керівництва у 2011 році Кореню Владиславу, який з гордістю та гідністю теж став обласним Головою РУС на 2012 – 2013 н.р. У цьому ж році Влада теж обрали Головою ОРУС, а у 2013-2014 н.р.  — заступником Голови Всеукраїнської РУС.

 

 

 Романчук Іванна

2007-2008р.

 

 Литвин Юрій

2008-2009р.

 

 Порицька Тетяна

2010-2011р.

Корень Владислав

2012-2014р.

 

 Мосійчук Дмитро

2014-2015р.

 

 

 

Литвин Степан

2015р