День відкритих дверей 2021

21 марта 2021 - Администратор
День відкритих дверей 2021

19 березня у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» традиційно відбувся День відкритих дверей. У стінах навчального закладу зібралися майбутні абітурієнти та їх батьки з різних шкіл Рівненської та Волинської областей. В актовій залі гостям була продемонстрована цікава та насичена пізнавальна програма про життя та діяльність навчального закладу.

Традиційно розпочали захід з «Величальної училища» у виконанні солістів зразкового гурту естрадної пісні «Мереживо» Лопацького Олександра, Матвейшина Владислава та Дульнєва Дмитра. Також усі присутні мали можливість переглянути профорієнтаційний фільм.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Трало Олена Віталіївна проінформувала гостей щодо особливостей навчання у закладі, звернула увагу на те, що в позаурочний час учні мають змогу займатися в колективах художньої самодіяльності, в спортивних секціях та гуртках; майстер в/н Швець Світлана Іванівна ознайомила майбутніх абітурієнтів зі специфікою виробничої практики; викладач української мови та літератури Суздальцева Ірина Миколаївна розповіла про педагогічний колектив та оснащення кабінетів; вихователь Ковтун Анастасія Олександрівна ознайомила присутніх із життям гуртожитку.

Родзинкою свята став фестиваль професій. Наші учні цікаво і неординарно представили обрані професії, за якими навчаються.

Учениці грипи №14 Авдєєаа Марія, Остапчук Ангеліна та Касянчук Катерина подарували гостям сучасний танець. Багато різноманітних пісень прозвучало у виконанні учасників зразкового гурту естрадної пісні «Мереживо», керівником якого є Коломис Василь Володимирович.

По закінченню концертної програми працівники закладу роздавали профорієнтаційні листівки та відповідали на поставлені гостями питання.

Увазі присутніх також була представлена виставка слюсарних інструментів та столярних виробів, виготовлених учнями на уроках виробничого навчання. Також свої роботи (картини з бісеру) представили учні, які є учасниками гуртка «Вишивайка», керівником якого є Поліщук Наталія Андріївна – викладач української мови та літератури.

Проте на цьому День відкритих дверей не закінчився. На закінчення зустрічі майбутнім абітурієнтам було організовано екскурсію навчальними корпусами та гуртожитком, яку проводили заступник директора з навчально-виробничої роботи Павлюк М.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Трало В.О. та викладач іноземної мови Шевцова С.В., які розказали молоді про перспективи навчання та професійної підготовки в навчальному закладі.

Гостинність господарів та невимушена атмосфера спілкування сприяли тому, щоб допомогти молоді визначитися з майбутніми професіями.

Особливо приємно, що така зацікавленість з боку абітурієнтів та їх батьків до навчального закладу свідчать, що ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» є справжньою кузнею кваліфікованих молодих спеціалістів залізничного та будівельного профілю.

 

Copyrights ©2021 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"