На сайт училища Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Доготип

Шановні колеги та гості!

Ми раді вітати Вас на сайті психологічної служби Державного навчального закладу "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту". Психологічна служба системи освіти є невідємною складовою навчально-виховного процесу в закладах освіти. Актуальні питання диференціації навчання, роботи з учнями, викладачами, майстрами виробничого навчання, батьками потребують кваліфікованого психологічного супроводу. І саме психологічній службі доля довірила допомогти юнацтву, яке навчається в ЗВПУЗТ самовизначитися в період такого складного сьогодення.

В нашому училищі психологічна служба вже працює десять років. Характеризуючи сучасний стан розвитку, слід зазначити, що психологічна служба, пройшовши етап становлення довела свою необхідність для соціальної й педагогічной сфери.

Основні завдання психологічної служби:

-забезпечення соціально-психологічного супроводу для викладачів, майстрів виробничого навчання та батьків з метою розвитку психологічної культури;

-попереджувати і корегувати соціальні проблеми у розвитку, поведінці, діяльності учнів;

-профілактика негативних тенденцій серед учнівської молоді;

-забезпечення соціально-психологічного вивчення учнів протягом всього періоду навчання з метою створення для них індивідщуального підходу;

-збереження повноцінного особистісного розвитку учнів.

Метою психологічної служби є:

-ефективне налагодження роботи та співпраця психолога з усіма учасниками навчально-виховного процесу;

-психологічне забезпечення навчання та розвиток професійних здібностей, допомога у вирішенні психологічних проблем, реалізація головного завдання професійного навчання, формування особистості й підготовки кваліфікованого робітника.

Психологічна служба у своїй діяльності керується Конституцією України, Декларацією прав людини, Конвенцією про права дитини, Законом України “Про освіту”,Чинним законодавством України та Положенням про психологічну службу системи освіти України.