"Різдвяні дзвіночки"

21 января 2022 - Администратор
"Різдвяні дзвіночки"

Під такою назвою в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» пройшла новорічно-різдвяна виставка. На розсуд широкого загалу молоді та педагогів були представлені роботи, виконані здобувачами освіти в довільній формі за напрямком новорічна флористика: флористичні вироби та композиції новорічно-різдвяної тематики, які символізують та відображають національні різдвяно-новорічні дійства. Роботи різнилися технікою виконання та оформлення, ідейним задумом, але всі однаково цікаві та оригінальні. Чого тут тільки не було: виконані з різних природних матеріалів ялиночки, ангелочки, вертепи, сніговики, вітальні листівки, ялинкові прикраси, новорічні віночки! Журі, до складу якого увійшли заступник директора з навчально-виховної роботи Олена ТРАЛО, заступник директора з навчально-виробничої роботи Ольга РОМАНЮК, методист Ірина БОЯРЧУК, старший майстер Тарас МЕЛЬНИК та голова Ради учнівського самоврядування Ангеліна ОСТАПЧУК, довелося нелегко серед такого розмаїття новорічної краси. Кожний конкурс має переможців і цей не виняток.

Третє місце розділили здобувачі освіти груп: №7 за спеціальністю «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник» (класний керівник – Світлана ШЕВЦОВА, майстер в/н – Світлана ЯРМОЩУК-ПОЧТОВА) та №14 за спеціальністю «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник» (класний керівник – Олеся ВОЗНЮК, майстер в/н – Світлана ДОБРОЧИНСЬКА), друге – група №13 за спеціальністю «Опоряджувальник будівельний» (класний керівник – Назар ФЛОРАК, майстер в/н – Любов КАЛИНОВСЬКА). Переможцями конкурсу «Різдвяні дзвіночки» стали здобувачі освіти групи №5 за спеціальністю «Слюсар-ремонтник. Слюсар з ремонту рухомого складу» (класний керівник – Наталія ШЕМЕНЮК, майстер в/н – Юрій ВОЗНЮК). Вітаємо наших переможців!

Такою чудовою виставкою завершили різдвяний цикл свят і чекатимемо наступних, надіючись на мир і спокій як у державі, так і у своїх домівках.

Copyrights ©2021 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"