ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» у світі науки та технологій

3 июня 2024 - Администратор
ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» у світі науки та технологій

2 червня 2024 року відбувся захоплюючий та неординарний захід - «Науковий пікнік 2024», де представники ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» долучилися до любителів науки та технологій. Цей захід став своєрідним містечком науки, де було представлено велику кількість цікавих відкриттів, проєктів та досягнень. Здобувачі освіти та колектив ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» взяли участь у цьому заході з метою відкрити перед громадськістю наукові та технічні новинки, з якими безпосередньо працюють під час освітнього процесу.

Наш заклад освіти презентував наукові досягнення у різних галузях, включаючи інформаційні технології, механіку, електроніку, робототехніку та багато інших. Ми продемонстрували свої винаходи, вироби та дослідження, які вражали як знавців науки, так і пересічних гостей.

Одним із найважливіших аспектів події був акцент на важливості науки та технологій у сучасному суспільстві. Учасники заходу мали змогу побачити, наскільки важливим і цікавим може бути вивчення науки та розвиток технологій, і які безмежні можливості вони надають для розвитку нашого суспільства.

ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» – унікальний заклад, адже ми змогли продемонструвати не лише свою пристрасність до науки та прагнення до досягнень в цій сфері, але і зацікавили відвідувачів заходу своїми оригінальними ідеями. Юні відвідувачі завдяки нашій ініціативі мали змогу зробити світлини в креативній фотозоні, де приміряли на себе образи залізничників, а також були неймовірно вражені від заплетених зачісок.  Наші здобувачі освіти отримали величезний досвід у комунікації, що буде корисним для їхньої подальшої кар'єри.

Загалом, «Науковий пікнік 2024» став важливою подією для студентів та працівників ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ», а також для всього наукового співтовариства. Ця подія не лише збагатила знаннями та ідеями, але й підкреслила важливість розвитку науки та технологій у нашому сучасному світі.

 

 

 

 

 

 

Copyrights ©2021 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"