Пройшли змагання з волейболу

3 декабря 2021 - Администратор

До Дня Збройних сил України в спортивному залі училища пройшли змагання з волейболу у форматі 2 на 2. Першими, в середу, 01 грудня змагалися юнаки, де на старт  вийшло вісім команд. Дев’ятою стала команда дівчат в складі Трофімчук Ірини та Ющук Марії, які вирішили перевірити свої сили на більш високому рівні. І це їм вдалося, адже у підсумку вони посіли високе четверте місце. Третіми стали хлопці групи № 9 (Чумак Максим та Максимчук Антон), друге місце посіла група № 5 (Хмарук Максим та Олексійовець Святослав), а чемпіонами прогнозовано стали Місюкевич Іван та Вознюк Андрій (гр. № 4).

В дівчат змагалися сім команд, і боротьба була настільки впертою, що жодній з них не вдалося пройти турнір без поразок. Та все ж чемпіонками вкотре стали дівчата групи № 14 (Супельняк Маргарита та Мельничук Марія),   другими фінішували Щав’юк Валентина та Фесянова Анна (гр. № 11), а «бронза » дісталася  Дівчатам групи № 10 (Боюка Валерія та Нестерчук Наталія).

Copyrights ©2021 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"