У Державному навчальному закладі «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» 23.01.2023 розпочався тиждень будівельних дисциплін та сфери обслуговування.
В SТEM – центрі викладачем Марією Аліксійчук у групі №13 за професією «Монтажник систем утеплення. Опоряджувальник будівельний» відбувся урок – подорож на тему : «Розвиток будівництва від минулого до майбутнього».
Мистецтво спорудження будівель, тобто будівництво – одна із найдавніших професій на землі, яка неподільно пов’язана з історією розвитку людського суспільства.
В процесі діяльності будівельників змінювались архітектурні стилі, вдосконалювалися методи зведення, конструктивні вирішення та архітектурно-естетична виразність будинків, урізноманітнювалися будівельні матеріали, тобто будівництво і архітектура завжди відповідали рівню технічного прогресу.
Отже, історія розвитку будівництва доводить, що сучасне будівництво і архітектура – це великий простір для здійснення ідеальних проектів будівельників ХХІ і наступного століть.
![](/upload/wysiwyg/e238e7cf9bf4607325987aad62e1a366.jpg)
![](/upload/wysiwyg/3c43204bba2cfd9465b1b8abb6365b63.jpg)
![](/upload/wysiwyg/9004a3c45e7a17249986a7f265f82afc.jpg)
![](/upload/wysiwyg/f152423b1e30cbc24d777e4fb3e14719.jpg)
![](/upload/wysiwyg/3fac5fd0c46b3ab15282964e5360c152.jpg)
![](/upload/wysiwyg/55642aff7496d21f8392b6d0d0df9d45.jpg)
![](/upload/wysiwyg/1c583c81b0825d5b809ee7a2458d1abc.jpg)
![](/upload/wysiwyg/c91a08da29a651272224bb6015914bc6.jpg)