31 травня у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбувся випуск групи №18.
Дев’ять місяців дівчата та хлопці здобували спеціальність «Провідник пасажирського вагона». Свої здобуті знання продемонстрували під час складання державної кваліфікаційної атестації. Директор навчального закладу, Руслан ШЕВЧУК, разом із заступником директора з навчально-виховної роботи Оленою ТРАЛО вручили усім довгождані дипломи. Директор привітав випускників із закінченням навчального закладу та побажав успіху на життєвій дорозі. До його вітань долучилися і заступник директора, і гості, і люди, які найбільше присвятили увагу здобувачам освіти – майстер виробничого навчання та класний керівник.
В добру путь, наші випускники! Хай вам щастить!
![](/upload/wysiwyg/9a52446a78da817d719288d212c6f13c.jpg)
![](/upload/wysiwyg/16f7379fdeeff92447d21c7aa3b95d4e.jpg)
![](/upload/wysiwyg/f8d7fcaf1bb58c271dbaf12a889b4a36.jpg)
![](/upload/wysiwyg/28c839e5a88cac00dcc660627249b928.jpg)
![](/upload/wysiwyg/65184cfd3c6f64b0d7c05b57ed43884f.jpg)
![](/upload/wysiwyg/c34fdecfc6613c99cba0341feda1ef4c.jpg)
![](/upload/wysiwyg/170e30cc3bc9978f32b541516cf006d9.jpg)