Материалы за Апрель 2019 года

Умови навчанняПублічна інформація

Майбутні захисники ВітчизниНовини

Майбутні захисники Вітчизни

    17 квітня 2019 року  з метою патріотичного виховання та забезпечення якісного виконання навчальної програми предмета «Захист Вітчизни» на Рівненському військовому полігоні організовано одноденне практичне відпрацювання юнаками вправ з вогневої підготовки, ознайомлення з озброєнням, військовою технікою, умовами проходження служби та побуду військовослужбовців.

ГуртожитокПублічна інформація

День цивільного захистуНовини

День цивільного захисту

12 квітня у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбувся День цивільного захисту. На захід був запрошений завідуючий сектором з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Здолбунівської РДА Дейнека Ігор Олександрович, який надав методичні рекомендації.

Молодь обирає здоров’яНовини

Молодь обирає здоров’я

11 квітня в ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» відбувся фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров'я». Захід проводиться щорічно з метою пропаганди здорового способу життя в учнівському середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.

«Знай і люби свій край»Новини

«Знай і люби свій край»

В закладі проведено конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та організовано виставку виробів у бібліотеці.

Мета конкурсу – розвиток творчих здібностей та сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті, виховання поваги до національної та культурної спадщини українського народу.

Участь у Галузевому конкурсі фахової майстерностіНовини

Участь у Галузевому конкурсі фахової майстерності

    З метою підвищення рівня професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів, удосконалення організації та змісту навчання під час підготовки робітничих кадрів 03-04 квітня 2019 року на базі ДНЗ «Київське вище професійне училище залізничного транспорту імені В.С.Кудряшова» проходив Галузевий конкурс професійної майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України залізничного профілю з професії  «Слюсар з ремонту рухомого складу». В конкурсі брали участь 9 професійно-технічних навчальних закладів України залізничного профілю.

     ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» на конкурсі презентував учень групи №5 Гуславський Микола.

Copyrights ©2018 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"